piątek, 17 października 2014

VIII Spotkanie Warszawskich Bloggerek

   Prawie dwa tygodnie temu odbyło się (dla mnie ósme!) spotkanie Warszawskich Bloggerek. Każde było inne i na swój sposób wyjątkowe. Tym razem spotkałyśmy się na Saskiej Kępie w agencji Whites, gdzie na miejscu czekały na nas przeróżne atrakcje przygotowane przez Agnieszkę, Karolinę oraz Patrycję - dziewczyny, szóstka za świetną organizację!
   Na samym początku czekał nas wykład z dziedziny marketingu, a także o relacjach między bloggerami, a firmami poprowadzony przez Katarzynę Szpor. Dowiedziałam się sporo nowych i jednocześnie ciekawych rzeczy, które mam nadzieję będę mogła wykorzystać w przyszłości - niekoniecznie w związku z prowadzeniem bloga.
   Kolejnym punktem spotkania było krótkie przedstawienie kosmetyków marki Palmers - wszystkie kosmetyki są na bazie masła kakaowego o przepięknym zapachu. Wielka szkoda, że większość dla osób z cellulitem czy też dla "dojrzałej" skóry. Ale może to i dobrze, że na razie nie potrzebuję żadnych specyfików? ;)
   Następnie przyszedł czas na... bieliznę! Natalia Listwan z firmy Samanta opowiedziała nam jak poprawnie zmierzyć się i dobrać do naszych rozmiarów bieliznę. Nie wiedziałam, że jest to taż tak ważne i co może spowodować nieodpowiedni rozmiar. Na koniec każda z nas otrzymała kupon na bieliznę z linii Heka. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam to wejścia na ich stronę internetową. U mnie komplet się już znajduję i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona nie tylko z wyglądu ale i z funkcjonalności :)
   Krótka przerwa i pora na krótki pokaz jak zamienić makijaż dzienny na wieczorowy w wykonaniu Pauliny Pudełek-Gorgol z Salonu Kosmetycznego Lejdis. Na pewno ta metoda przyda mi się nie raz w życiu, aczkolwiek większe zainteresowanie przykuły palety z cieniami Naked - cudeńka!
   Na sam koniec Agnieszka Olszańska przygotowała wykład o fotografii. Opowiedziała jak ustawić odpowiednie parametry, aby zdjęcia były odpowiednio jasne i nie za ciemne, a także kilka przydatnych wskazówek dot. pozowania i dobierania miejscówek na sesje.
   I tak minął nam prawie cały dzień :)) Oby więcej takich spotkań! Materiałowe torebki są najlepsze! / Allbag


 By Dziubeka
 Tołpa & Palmers
bluza  Mr.Gugu&Miss Go. Jeśli mieszkacie w Warszawie to zachęcam do odwiedzenia sklepu przy ul.Smolnej 38