piątek, 11 lipca 2014

Pyszne.pl

Jeśli lubicie jeść to ten post Wam się spodoba!
   Czym jest pyszne.pl? Jest to serwis, który ułatwi wybór restauracji, a także będzie pośrednikiem w zamawianiu jedzenia online. Wystarczy wpisać miasto i ulicę, a wyskoczy nam cała lista proponowanych restauracji znajdujących się w naszej okolicy. Głównie są to pizzerie, sushi i kebaby, ale wystarczy trochę dłużej poszukać i można trafić na coś naprawdę fajnego. Złożenie zamówienia jest dziecinnie proste, wystarczy kliknąć na wybrane pozycje z menu i następnie postępować według instrukcji dotyczących płatności :)


   Ja wybrałam jedzenie z restauracji WestBurger. Znajdziecie tam zarówno burgery jak i meksykańskie dania. Zamówiłam dla siebie i mojej mamy nachosy zapiekane z serem i sałatkę grecką jako przystawkę, klasycznego hamburgera oraz hamburgera z serem 'lazur' (The Gypsy) jako głównie danie i na deser sernik z białą czekoladą. Na jedzenie czekałam ponad 20min, a było naprawdę przepyszne!
   Jeśli zamawialiście jedzenie w ten sposób, to zachęcam Was do oddania opinii na temat restauracji jak i samego portalu - uwierzcie, że to ułatwi korzystanie ze strony innym.

Polecam Wam zarówno serwis pyszne.pl jak i restaurację WestBurger :)